ABERCROMBİE FİTCH OUTLET PARFÜM

Abercrombie Fitch tester parfüm markanın alt kuruluşlarından biridir. Abercrombie Fitch, 1892 yılında lüks bir spor mağazası olarak kurulmuştur. 1950’li yılların ortalarında marka, bir bunalım sürecine girmiştir. Bu bunalımdan kurtulmak için marka, parfüm ve kolonya sektöründe yer almaya başlamıştır.

2002 yılında çıkan Abercrombie Fitch parfümleri, piyasada büyük ses getirmiş ve kullanıcıların önemli tercihlerinden biri olmuştur. Sitemizde, bu duruma kayıtsız kalmayarak markanın en popüler ve güncel parfümlerini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Abercrombie Fitch, spor parfüm konusunda kullanıcıların sıkça tercih ettiği markalardan biridir.

Spor Kıyafetlerinize Hoş Kokular

Abercrombie Fitch outlet parfüm seçeneklerini incelemek için sitemiz ziyaret edildiğinde markanın önemli parfümlerini bulabilirsiniz. Özellikle Abercrombie Fitch Fierce, çıktığı ilk günden beri markanın yüzü olmuştur.

 Abercrombie Fitch kampanyalı parfüm spor kıyafetleriniz için eşsiz bir kokudur. Yoğun geçen iş temposunda sonra arkadaşlarla buluşmaya mutlaka gidilir. Fierce, tatlı ve keskin kokusuyla rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parfümdür. Tahıl, kakule, limon, portakal, köknar ve nar çiçeğinin birleşimi ile oluşan koku, günlük kullanım için birebirdir.

Kadınlar İçin Klasik Kokular

Abercrombie Fitch uygun fiyatlı parfüm kapsamında sitemizde kadınlar için markanın klasik kokuları da bulunmaktadır. Kadınlar, hangi ortamda olurlarsa olsun klasik kokulardan vazgeçmemektedir. İster ofis ister günlük kıyafetlerinizde Abercrombie Fitch klasik kokularını kullanarak rahatça dışarı çıkabilirsiniz.

Limon, portakal ve gardenyadan oluşan içeriği ile yatıştırıcı, narin ve yumuşak bir kokuya sahip olan Abercrombie Fitch klasik parfümleri için sitemizde yer alan çeşitleri inceleyebilirsiniz. Klasik parfüm, tasarım olarak ince ve uzun bir şişe olarak üretilmiştir.

Gün Boyu Üzerinizde Kalan Kokular

Sitemizde yer alan Abercrombie Fitch parfümleri, gün boyu kullanımda sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bilindiği gibi parfümlerde en çok dert yanılan konu; kokunun hemen dağılmasıdır. Abercrombie ucuz parfüm hizmeti veren sitemizden temin edilen parfümler uzun süre kalıcı koku bırakır.

Abercrombie Fitch ucuz parfüm uzun süreli kullanım için el bilekleri, boğazın tabanı gibi vücudun nabız noktalarına parfüm sıkılmalıdır. Kalıcı bir etki için yüksek miktarlar yerine daha düşük miktarlarda sıkılmalıdır. Bu sayede koku, gün boyu artarak devam edecektir.

 

 
Abercrombie Fierce 100ml Edc Erkek Outlet Parfüm
Abercrombie Fierce 100ml Edc Erkek Tester Parfüm   ..
Abercrombie Fitch 100ml Edt Erkek Outlet Parfüm
Abercrombie Fitch 100ml Edt Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)