ALEXANDER.J OUTLET PARFÜM

Alexander.J tester parfüm sektördeki yeni markalardan biridir. Alexandre.J başta parfüm olmak üzere moda ürünlerinin tamamı üreten bir markadır. Fransa’da 2012 yılında kurulan marka, konseptlerinde Fransız ve Oryantal unsurları bir araya getirmeyi amaçlamıştır. Fransız parfüm markaları, genel olarak klasik kokuları tercih etmektedir. Alexandre.J, yeni bir marka olmanın verdiği avantaj ile yaratıcı kokular denemektedir.

Alexandre.J uygun fiyatlı parfüm çeşitleri için sitemizde markanın bütün ürünlerini bulabilirsiniz. Alexandre.J, hem erkek hem de kadın parfüm üreticilerinden biri olduğu için sitemiz stoklarında yeterli sayıda bulunmaktadır.

Tüm Kıyafetler İle Uyumlu Kokular

Alexandre.J outlet parfüm günlük ve resmi kıyafetleriniz için rahatlıkla kullanılabilir. Alexandre.J, Fransız butik bir markadır. Fransız özellikleri uygulamayı seven marka, ek olarak oryantalist yaklaşımlar uygulamaktadır. Alexandre.J, bu özelliği ile doğu ve batıyı birleştiren eşsiz bir parfümdür.

Ofis ve günlük kıyafetlerinde farklı kokular kullanmak istemeyen ve bu ihtiyacı tek parfümle karşılamak isteyen kişilere, Alexandre.J ideal bir tercih olacaktır. Hem iş buluşmaları hem de arkadaş oturmaları için sitemizden inceleyebilirsiniz.

Farklı ve Yenilikçi Kokular

Alexandre.J indirimli parfüm ile klasik kokulardan sıkılan erkek ve kadınlar, farklı ve yenilikçi kokulara uygun fiyatla sahip olabilirler. Alexandre.J, 2012 yılında kurulan yeni bir marka olduğu için klasik tabuları yıkıp, modern bir anlayış ile parfüm üretmektedir.

Fransız klasik kokuları ile Doğu aromalarını harmanlayarak yenilikçi bir hava yakalayan Alexandre.J, bu sayede günümüz popüler markalarında biri olmayı başarmıştır. Sandal ağacı, gül, misk, amber gibi kokuları sıkça kullanan marka, müşterilerine yumuşak ve hafif koku seçenekleri sunmaktadır.

Alexandre.J Niş Parfümleri

Alexandre.J parfüm ile markanın piyasada aranan parfümlerine düşük fiyatla sahip olabilirsiniz. Alexandre.J, niş parfüm markalarından biridir. Niş parfüm, her yerde kolaylıkla bulunmayan ve belirli sayıda üretilen parfüm çeşididir. Sitemiz, yoğun talep gören bu markanın önemli modellerinin tamamını bünyesinde bulundurmaktadır.

Erkek, kadın ve unisex parfüm üreten Alexandre.J, özellikle genç yaştaki müşterilerimizin önemli tercihlerinden biridir. Sitemiz, sizleri mağdur etmemek adına Alexandre.J parfüm markasını, stoklarını almıştır. Alexandre.J ucuz parfüm ürünlerini incelemek ve alışveriş yapmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Alexandre J Rose Oud 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Alexandre J Rose Oud 100ml Edp Bayan Tester Parfüm Fransız moda tasarımcısının kendi adı ile kurd..
Alexandre J Silver Ombre 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J Silver Ombre 100ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Alexandre J. Argentic 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J. Argentic 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm   ..
Alexandre J. Iris Violet 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Alexandre J. Iris Violet 100ml Edp Bayan Tester Parfüm   ..
Alexandre J. Morning Muscs 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J. Morning Muscs 100ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Alexandre J. The Collector Black Muscs 100ml Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J. The Collector Black Muscs 100ml Unisex Tester Parfüm   ..
Alexandre J. The Collector Golden Oud 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J. The Collector Golden Oud 100ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Alexandre J. The Collector Mandarine Sultane 100ml Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J. The Collector Mandarine Sultane 100ml Unisex Tester Parfüm   ..
Alexandre J. Zafeer Oud Vanille 100ml Unisex Outlet Parfüm
Alexandre J. Zafeer Oud Vanille 100ml Unisex Tester Parfüm   ..
Alexandre J. The Collector Altesse Mysore 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Alexandre J. The Collector Altesse Mysore 100ml Edp Bayan Tester Parfüm Bayan tester parfüm seçen..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)