AZZARO OUTLET PARFÜM

Azzaro tester parfüm 1975 yılında Fransa’da kurulmuş bir parfüm markasıdır ve sadece parfüm üzerine çalışmalar yapmaktadır. Marka, adını kurucusu olan Loris Azzaro’dan almaktadır. Azzaro, Fransız markası olmanın verdiği avantaj ile modern ve klasik unsurlardan yararlanmaktadır.

Azzaro, 1975’ten 2019’a kadar 84 farklı parfüm çıkarmıştır. Erkek, kadın ve unisex olmak üzere 3 kategoride parfüm üretmektedir. Özellikle bazı parfümleri, marka adı ile özdeşleşmiş ve markanın adının daha yüksek düzeyde duyulmasını sağlamıştır. Sitemiz de bu özellikleri göz önüne alarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Azzaro pour Homme Erkek Parfümü

Azzaro markasını popüler hale getiren ve adının duyulmasını sağlayan koku, pour Homme parfümüdür. Azzaro pour Homme, Azzaro outlet parfüm seçenekleri ile sitemiz bünyesinde bulunmaktadır. Azzaro pour Homme, keskin ve canlı kokusu ile sitemizde en çok edilen parfüm türlerinden biridir.

Kimyon, iris, lavanta, adaçayı, sandal ağacı, bergamot, limon gibi bileşenlerden oluşan pour Homme, Fransız parfüm özelliklerini klasik olarak taşıyan bir üründür. İş kıyafetleri ile uyumlu olan Azzaro, sitemizden rahatlıkla incelenebilir.

Azzaro Wanted Girl Kadın Parfümü

Azzaro indirimli parfüm seçenekleri arasında markanın kadın parfümleri arasında önemli bir yeri olan Wanted Girl serisini bulabilirsiniz. Wanted Girl, Azzaro’nun en çok talep gören ürünlerinden biridir. Sitemizde, Wanted Girl’in güncel ve popüler bütün ürünlerini bulabilirsiniz.

Wanted Girl, Fransız kadın parfümünün klasiklerinden olan çiçek aromalarını taşımaktadır. Portakal çiçeği, zencefil, vanilya ve nar bileşenlerinden oluşmaktadır. Sıkıldığı an, çiçek patlaması yaşatan Wanted Girl parfümlerini sahip olmak için sitemiz içerikleri ziyaret edilmelidir.

Azzaro İle Kalıcı Kokular

Azzaro uygun fiyatlı parfüm ile sitemizde Azzaro parfümlerini en uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Parfümün kalitesine ve içeriğine göre kıyafette kalma süresi değişmektedir. Bilenin aksine parfüm kıyafet yerine vücutta bulunan nabız noktalarına sıkıldığında daha uzun süre koku sağlamaktadır. Bu nedenle, el bilekleri ve boyun gibi noktalara sıkılmasında fayda vardır.

Azzaro ucuz parfüm ile sitemizde bulunan bütün Azzaro parfüm seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Özellikle pour Homme ve Wanted Girl ürünlerine sizlere özel sunulan fiyat teklifleri ile değerledirebilirsiniz.

Azzaro Wanted 100ml Edp Erkek Outlet Parfüm
Azzaro Wanted 100ml Edp Erkek Tester Parfüm   ..
Azzaro Wanted By Night 100ml Edp Erkek Outlet Parfüm
Azzaro Wanted By Night 100ml Edp Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)