BALDESSARİNİ OUTLET PARFÜM

Baldessarini tester parfüm 1993 yılında Almanya’da kurulmuştur. Marka, adını kurucusu olan Werner Balderessarini’den almaktadır. Werner Baldessarini, uzun yıllar dünyaca ünlü markalarda moda tasarımcılığı yaptıktan sonra kendi markasını kurmaya karar vermiştir. 1993 yılında erkek parfüm üzerine kurulan marka, günümüze kadar 14 farklı parfüm çıkarmıştır.

Marka sloganı olan ‘’Erkekleri çocuklardan ayırır’’ cümlesi markanın hedef kitlesini belli etmektedir. Baldessarini, klasik giyinmeyi seven yetişkin erkeklere hitap eden bir markadır. Özellikle takım elbise giymekten vazgeçemeyen ya da işi gereği sürekli takım elbise giyen erkekler için uygun bir tercih olacaktır.

Klasik Tarz İçin Klasik Kokular

Baldessarini outlet parfüm kapsamında sitemize girildiğinde klasik tarz için uygun parfümleri bulabilirsiniz. Marka, hedef kitlesi için yetişkin erkekleri seçmiştir. Özellikle iş hayatında yoğun olarak faaliyet gösteren erkekler için Baldessarini klasik kokular sunmaktadır.

Erkekler için klasik kokular genellikle odun ve deri üzerine yoğunlaşmıştır. Bu konudan kesinlikle taviz vermeyen Baldessarini sayesinde günün her anı klasik tarzı yaşayabilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği ya da önemli bir iş görüşmesi öncesi sitemizde bulanan Baldessarini erkek parfümlerini incelemeniz tavsiye edilmektedir.

Baldessarini Black Erkek Parfümü

2019 yılında piyasaya sunulan Baldessarini Black erkek parfümü, piyasa talep gören parfümlerden biridir. Baldessarini kampanyalı parfüm seçenekleri arasından Black serisi mutlaka değerlendirilmelidir. Başta Black serisi olmak üzere markanın en önemli parfümleri sitemiz stoklarında yer almaktadır.

Black serisi; pembe biber, fesleğen, sardunya, tonka fasülyesi ve deri gibi bileşenlerden oluşmuştur. İçindeki maddeler göz önüne alındığında Baldessarini Black serisinde yoğun bir İtalyan havası olduğu söylenebilir.

Orijinal Tester Baldessarini Parfümler

Baldessarini ucuz parfüm seçenekleri arasında sitemiz %100 orijinal tester ürünler kullanmaktadır. Tester ürünler, müşterilere test edilmesi amacıyla üretilen ürünlerdir. Orijinal kokuların tamamı bulunmaktadır. Orijinal parfümden tek farkı esans olarak daha düşük bir seviyede olmasıdır.

Baldessarini uygun fiyatlı parfüm seçenekleri için ziyaret edildiğinde markanın 2019 yılı içerisinde aktif olarak satılan bütün parfümlerini bulabilirsiniz. Baldessarini, klasik tarzlarda koku sunan bir markadır. Parfümleri incelemek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Baldessarini Ambre Edt 90ml Erkek Outlet Parfüm
Baldessarini Ambre Edt 90ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)