BENTLEY OUTLET PARFÜM

Bentley tester parfüm sayılı spor araba üreticilerinde olan Bentley Motors’un sunduğu ürünlerden biridir. Bentley, İngiltere’de kurulan lüks otomobil firmasıdır ve yıllardır sektörün en ünlü markalarından biridir. Bentley araçları, İngiliz zarafetinin ve tasarımın zirvesidir.

2013 yılında Bentley, sadece erkekler için parfüm üretimine başlamıştır. Bentley, parfüm sektörünün önde gelen isimleri ve firmaları ile iş birliğine giderek ortaya oldukça lüks bir parfüm çıkarmayı başarmıştır. Bentley indirimli parfüm kapsamında sitemiz stoklarında bulunan parfümler, müşterilerin en çok talep ve merak ettiği parfümlerdir.

Özel ve Değerli Koku İmzası

Bentley outlet parfüm seçenekleri ile en uygun teklif sitemizde bulunmaktadır. Bentley, araç üretiminde benzersiz ve şık tasarımlar yaptığı gibi parfümlerde de bu özelliğini yansıtmaktadır. Bentley parfümleri birinci sınıf malzemelerden oluşan kokulu imzası, en deneyimli parfüm severlere ilham vermiştir.

Sektördeki uzman kişiler tarafından yıllar süren çalışmalar ile üretilen Bentley, diğer markalarda olmayan eşsiz bir kokuya sahiptir. Sitemizde bu değerli kokunun en popüler ve güncel parfümleri %100 tester seçeneği ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

İkonik Bir Tasarım

Günümüzde parfümlerin kokusu kadar tasarımları da büyük önem taşımaktadır. Bu durumun bilincinde olan Bentley, her bir ürünü için farklı tasarımlar uygulamaktadır. Kokudan sonra müşterilerin dikkat ettiği en önemli durum; parfüm şişesi tasarımlarıdır.

Şişeler, gücü ve tarzı en ufak bir ayrıntıya kadar birleştiren Bentley Motors tarafından kullanılan cömert eğrilerden ve istisnai malzemelerden ilham almaktadır. Şişe, 2 Bentley simgesine sahiptir: tıpadaki ünlü tırtık ve efsanevi “uçan B” gururla tepesinde duruyor. Yuvarlak formları, aynı zamanda hisleri arttırmak için erkeksi ellere uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Bentley For Men Intense

Bentley kampanyalı parfüm fırsatları sayesinde Bentley’in en çok tercih edilen ürünü Bentlet For Men Intense’e sahip olabilirsiniz. Koku, kompozisyon derinliğini ve dolgunluğunu vermek için tütsü ile zenginleştirilmiştir.

Kalbinde, labdanum reçinesi deri notaları düzgün bir şekilde yuvarlar ve yoğun bir amber birleşimi yaratmaktadır. Tabanda, odunsu boyut bir sandal ağacı notasıyla daha da vurgulanmıştır.

Bentley ucuz parfüm seçenekleri kapsamında sitemizi ziyaret edebilir ve gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.