BURBERRY OUTLET PARFÜM

Burberry tester parfüm İngiliz moda devi olan Burberry’nin ürünlerinden biridir. 1856 yılında kurulan Burberry, hayatına kıyafet olarak başlamıştır. Marka, adını kurucus olan Thomas Burberry’den almaktadır. Burberry, İngiliz modasının dünyaya açılmasında önemli paya sahip olan markaların başında gelmektedir.

Uzun süre kıyafet satışı yaptıktan sonra Burberry, 1981 yılında parfüm üretmeye başlamıştır. Moda tasarımlarında olduğu gibi parfümlerinde de özgün ve yenilikçi kokular kullanmaktadır. Erkek, kadın ve unisex olarak parfüm üreten marka, bu zamana kadar 81 farklı parfüm çeşidi çıkarmıştır ve bunlardan bazıları parfüm sektörünün ikonları olmuştur.

Burberry by Burberry

Burberry outlet parfüm seçenekleri arasında en popüler parfümlerden olan by Burberry, kadınlar için üretilmiş eşsiz bir kokudur. Sitemiz stokları arasında kadın müşterilerimiz satın aldığı parfümlerin başında gelmektedir.

Kadınlar için Burberry, en eski Burberry parfümlerinden biridir. Parfüm, 1995 yılında Fransa'da tanıtıldı ve yıllar boyunca kadınlar için en iyi parfümler arasında kalmayı başardı. Serinletici ve şık bir koku verdiği için birçok kadının en sevdiği parfümdür. Bazı meyveli notalarla dengelenmiş taze ve şehvetli bir kokuya sahiptir.

Burberry Touch

Burberry indirimli parfüm seçenekleri arasında sitemiz bünyesinde bulunan Touch serisi, kadınların sıkça tercih ettiği bir kokudur. Burberry Touch ile ilgili seveceğiniz şeylerden biri, her ortamda sağlanan güçlü bir koku ile yapılmış olmasıdır. Pürüzsüz notalarla baştan çıkarıcı ve dengeli bir parfümdür.

Püskürttüğünüzde, kuvvetli bir koku ile başlar ve gün boyunca yavaşça söner. İşe giderken kullanmak için mükemmel bir parfümdür. Dışarıda bir kız gecesi geçireceksiniz mükemmel bir seçenek olabilir.

Burberry Weekend

Burberry kampanyalı parfüm kapsamında erkekler tarafından en çok tercih edilen kokulardan biri Weekend serisidir. Weekend, sitemiz stoklarında tüm çeşitleri ile bulunmaktadır. Burberry Weekend yaz sezonunda giymek için uygun bir parfümdür. Genç ve enerjik bir kişiyseniz, bu kolonyadaki canlandırıcı kokunun tadını çıkardığınızdan emin olabilirsiniz. Üst notalarda kavun ve esintili çiçek kokuları ile dengelenmiş berrak bir narenciye kokusu sağlar.

Burberry ucuz parfüm fırsatlarından ve sizlere özel tekliflerden yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilir ve anında satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Burberry Classic Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Burberry Classic Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Burberry Classic Edt 100ml Erkek Outlet Parfüm
Burberry Classic Edt 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Burberry Mr. Burberry EDT 100 ml Erkek Outlet Parfüm
Burberry Mr. Burberry EDT 100 ml Erkek Tester Parfüm   ..
Burberry Touch For Men Edt 100ml Erkek Outlet Parfüm
Burberry Touch For Men Edt 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Burberry Weekend Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Burberry Weekend Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
My Burberry Black 90ML Bayan Outlet Parfüm
My Burberry Black 90ML Bayan Tester Parfüm   ..
My Burberry Blush 90ml Edp Bayan Outlet Parfüm
My Burberry Blush 90ml Edp Bayan Tester Parfüm İngiliz moda devi Burberry, uzun süre kıyafet üret..
Burberry Body 85ml EDP Bayan Parfüm
Burberry Body 85ml EDP Bayan Parfüm   ..
Burberry Her 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Burberry Her 100ml Edp Bayan Tester Parfüm İngiliz tarzını en iyi yansıtan markalardan biri olan ..
My Burberry Edp 90ml Bayan Outlet Parfüm
My Burberry Edp 90ml Bayan Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)