BY KİLLİAN OUTLET PARFÜM

By Killian tester parfüm 2007 yılında kurulan Fransız lüks parfüm markasıdır. Marka, adını kurucusu olan Kilian Hennessy’den almaktadır. Marka sahibinin ailesi dünyada bazı sektörlerde ünlü bir ailedir. Kilian Hennessy, bir süre bu şirketlerde çalıştıktan sonra 2007 yılında kendi parfüm markasını kurmaya karar vermiştir.

By Kilian, ekoloji ve sürdürülebilirliği teşvik etmekte ve dolayısıyla yeniden doldurulabilir, yeniden kullanılabilir ambalajlar kullanmaktadır. By Kilian, koleksiyonunda kraliyet ve lüks ambalajlarla gelen birçok kokuya sahiptir. Çevre bilinci yüksek kişiler için By Kilian, uyumlu bir tercih olacaktır.

A Taste of Heaven By Killian

By Killian outlet parfüm erkek kullanıcılar tarafından tercih edilen bir parfümdür. By Kilian, sadece erkeklere özel parfüm üreten bir markadır. Sitemiz bünyesinde oldukça talep gören marka başta bu ürün olmak üzere By Kilian’ın bütün ürünlerini sunmaktadır.

Yeşil fougere aromalarına dayanan hafif bir kokudur. Bu koku 2007 yılında piyasaya çıkmıştır.  Meşe yosunu, kehribar, bergamot, gül, pelin, lavanta, paçuli, Afrika portakal çiçeği, sardunya, vanilya ve tonka fasulyesi kokusunu içeriyor. Günlük tazelik isteyen erkekler için eşsiz olacaktır.

Back to Black By Killian

By Kilian markasının unisex olarak ürettiği parfümlerden biri olan Back to Black, By Kilian kampanyalı parfüm seçenekleri ile sitemizden kolaylıkla temin edilebilir. By Kilian, genellikle günlük kullanımlar için taze kokular serisi bu parfümde de devam ettirmiştir.

Bu koku, hem kadınlar hem de erkekler için idealdir. Odun, amber, bal, meyve ve tütün notaları, bergamot, safran, kakule ve ahududu tatlı dokunuşlarının orta notalarına sahiptir. Çok sofistike bir kokuya sahiptir ve 50ml'lik siyah bir flakona gelir.

Spor Giyimler İçin Uygun Kokular

By Kilian indirimli parfüm kapsamın sitemizden alınan By Kilian ürünleri % 100 tester ürünlerdir. Tester ürünler, orijinal olup sadece esans yoğunluğu daha düşüktür. By Killian parfümleri ile günlük kıyafetlerinize taze kokular sıkabilirsiniz.

Özellikle ilkbahar ve yaz ayları için uygun bir markanın ürünlerine By Kilian ucuz parfüm seçenekleri ile sahip olmak için sitemizi ziyaret edebilir ve size özel teklifler ile satın alabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.