CALVİN KLEİN OUTLET PARFÜM

Calvin Klein parfüm Amerikan ikonik markası olan Calvin Klein’ın alt markalarından biridir. Calvin Klein, kurulduğu ilk günden bu yana popüler kültür ürünleri üreten bir markadır. Marka, adını kurucusundan almaktadır. Calvin Klein, kendi adını taşıyan markası ile 1960 yılından beri ürünler tasarlamaktadır.

Calvin Klein parfümleri, ilk olarak 1981 yılında üretilmiştir. Koku olarak klasik kokuları reddeden ve yenilikçi kokular sunan marka, günümüze kadar 162 parfümü piyasaya sürmüştür. Calvin Klein; kadın, erkek ve unisex olmak üzere 3 kategoride de parfümlerini müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İkonik Tasarımlı Parfüm Şişeleri

Calvin Klein outlet parfüm alanında sitemizde satılan parfümler, eşsiz tasarımları ile göz doldurmaktadır. Şişe tasarımları, en az parfümün kokusu kadar önemlidir. Yapılan araştırmalarda da özellikle kadın müşterilerin tasarım konusuna büyük dikkat gösterdiği ortaya çıkmıştır. Calvin Klein da bu özellikleri dikkate alarak kendine has tasarımlar yaratmıştır.

Sitemizdeki Calvin Klein parfümleri, kokusu kadar tasarımları ile de ön plana çıkmaktadır. Satışta olan bütün Calvin Klein parfümlerinin en iyi şişe tasarımları sitemizde bulunmaktadır.

Calvin Klein Kadın Parfümleri

Calvin Klein indirimli parfüm kapsamında sitemizde Calvin Klein kadın parfümlerinin en çok satan ve en popüler ürünlerini bulabilirsiniz. Calvin Klein, kadın parfümlerini üretirken taze çiçek ve baharatlara yönelmiştir. Genç yaş grubuna hitap eden seçeneklerinde taze kokular kullanmayı tercih etmektedir.

Taze kokular, hem günlük hayatta hem de ofis ortamında rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle parfümün en çok tercih edildiği ilkbahar ve yaz aylarında Calvin Klein kadın parfümlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Parfüm çeşitlerini incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Calvin Klein Erkek Parfümleri

Calvin Klein kampanyalı parfüm seçenekleri ile marka parfümleri en uygun fiyatlar ile alabilirsiniz. Erkek parfümleri konusunda, modaya yön veren bir marka olan Calvin Klein, spor ve günlük kıyafetler için eşsiz bir tercih olabilir. Calvin Klein erkek parfümleri, sitemizde % 100 tester ürünleri olarak satılmaktadır.

Calvin Klein ucuz parfüm için sitemiz ziyaret edildiğinde hem erkek hem de kadın parfümleri için avantajlı fiyatları, size özel teklifler ile bulabilirsiniz.

Calvin Klein 2u For Her 100ml Edt Bayan Outlet Parfüm
Calvin Klein 2u For Her 100ml Edt Bayan Tester Parfüm Calvin Klein, ABD merkezli kıyafet ve parfü..
Calvin Klein 2u for Him 100ml Edt Erkek Outlet Parfüm
Calvin Klein 2u for Him 100ml Edt Erkek Tester Parfüm   ..
Calvin Klein Eternity Moment 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Calvin Klein Eternity Moment 100ml Edp Bayan Tester Parfüm Bayan tester parfüm çeşitleri arasında..
Calvin Klein Euphoria Blossom 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Calvin Klein Euphoria Blossom 100ml Edp Bayan Tester Parfüm Calvin Klein, ABD merkezli kıyafet ve..
Calvin Klein Euphoria Blossom Edt 100ml Bayan Outlet Parfüm
Calvin Klein Euphoria Blossom Edt 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Calvin Kleın Euphoria EDP 100ml Bayan Outlet Parfüm
Calvin Kleın Euphoria EDP 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Calvin Klein Obsessed 75ml Edt Erkek Outlet Parfüm
Calvin Klein Obsessed 75ml Edt Erkek Tester Parfüm   ..
Calvin Klein Reveal Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Calvin Klein Reveal Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Calvin Klein Women 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Calvin Klein Women 100ml Edp Bayan Tester Parfüm ABD’li moda devi Calvin Klein, çıkardığı kokular..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)