CARTİER OUTLET PARFÜM

Cartier tester parfüm dünyanın en popüler mücevher ve aksesuar üreticilerinden olan Cartier markasının sahip olduğu markalardan biridir. Marka, adını kurucusu olan Louis-Francois Cartier’den almaktadır. Cartier, kendi adını taşıyan markayı 1847 yılında Fransa’da kurmuştur.

Fransız modasını, dünyaya en iyi şekilde yansıtan markalarsan olan Cartier; tasarımlarında klasik kokular kullanmıştır. Çiçek aromalı ve taze kokuları tercih eden Cartier, şişe tasarımlarda da Fransız şıklığını en yalın hali ile göstermiştir. Sitemizde bulunan Cartier çeşitleri, piyasada en çok talep gören parfümlerden oluşturulmuştur.

Taze Çiçek Kokuları İle Cartier

Cartier outlet parfüm seçenekleri arasında sitemiz, stoklarını oluştururken taze çiçeklerden oluşan parfümleri tercih etmiştir. Cartier parfüm, 1981 yılında parfüm üretimine başladığından beri taze çiçek aromalı parfümleri ile piyasaya damga vurmuştur. Cartier, parfümlerinde üst notaları gökkuşağındaki yedi renge benzetip; 7 farklı çiçekten oluşturmaktadır.

Yedi çiçek notaları; menekşe, zambak, sümbül, ylang ylang, nergis, hanımeli ve lale ile temsil edilen yedi renk, bir pırlantadan kırılan bir gökkuşağının yedi rengi hakkında bir efsane haline gelmiştir.

Bütün Kıyafetler İle Uyumlu Kokular

Cartier indirmli parfüm ile sitemizde bulunan Cartier marka parfümler, tüm kıyafetler ile uyumludur. Cartier kokuları, hafif kokular olarak bilinmektedir. Bu nedenle, gerek iş gerek arkadaş ortamına giderken rahatlıkla Cartier kullanabilirsiniz.

Parfümlerin tercih edildiği 2 mevsim olan ilkbahar ve yaz aylarında, kadın ver erkekler daha hafif kokular kullanmayı tercih etmektedir. Bu mevsimlerde giyilen kıyafetler ile sitemizde bulunan Cartier parfümleri son derece uyumludur. Cartier, parfümlerini tasarlarken kıyafetler ile uyumlu olmasını son derece önemsemektedir.

Gün Boyu Üzerinizde Kalan Kokular

Cartier uygun fiyatlı parfüm kapsamında sitemizde satılan parfümler, %100 orijinal tester ürünlerdir. Tester ürünler, markaların orijinal ürünleridir ve deneme amaçlı kullanılmaktadır. Orijinal markalardan tek farkı esans oranının daha az olmasıdır. Cartier, parfüm dünyasının önemli markası olduğu için sıkça tercih edilmektedir.

Cartier parfümleri, vücudun nabız noktaları olan; el bilekleri, boyun, diz gibi noktaları sıkmak gereklidir. Bu noktalara parfüm sıkıldığında kokunun vücutta ve kıyafette kalma süresi artacaktır. Cartier ucuz parfüm çeşitleri için sitemizi ziyaret edebilir ve anında satın alabilirsiniz.

Cartier Roadster Sport 100ml Edt Erkek Outlet Parfüm
Cartier Roadster Sport 100ml Edt Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)