CLİNİQUE HAPPY OUTLET PARFÜM

Clinique Happy tester parfüm 1968 yılında bir makale yazısından ilham alarak, deri sağlığını korumak amacıyla Estee Lauder tarafından kurulmuştur. Amerika merkezli olan marka, parfüm kokularını üretirken sağlık ve cilt bakımını ön planda tutmaktadır.

Uzun yıllar farklı kokular ürettikten sonra 1998 yılında Clinique Happy kadın, 1999 yılında da Clinique Happy erkek parfümlerini piyasaya sürmüştür. Happy serisi, markanın en çok talep gören ve dünya çapında tanınmasını sağlayan parfüm olmuştur. Clinique, bu zamana kadar 41 farklı parfüm üretmiştir.

Clinique Happy Kadın Parfümleri

Clinique Happy outlet parfüm seçenekleri arasında yer alan Happy serisi, hafif ve canlandırıcı kokusu ile sitemizde sizleri beklemektedir. Marka, bu ürünü tasarlarken hem günlük hem de iş kullanımında farklı bir tarz isteyen kadınları hedeflemiştir.

Çıktığı ilk günden bu yana; eğlence ve güneşin özü ile mutlu sabahlar vaat etmektedir. Taze elma, erik ve bergamot karışımı ile taze bir koku sunmaktadır. Taze kokular ile egzotik bitkiler birleştirerek kadınlar için uygun bir koku, Happy serisi ile yakalanmıştır.

Clinique Happy Erkek Parfümleri

Clinique Happy uygun fiyatlı parfüm kapsamında sitemizde bulunan ürünler erkekler için uygun seçenekler sunmaktadır. Clinique Happy erkek kokuları, günlük kullanım için birebirdir. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde taze kokular isteyen erkekler, Clinique Happy serisine yönelebilir.

Happy erkek parfümlerinin üst notalarında; lime, yeşil notalar, limon, mandalina ve deniz kokuları bulunmaktadır. Kalbinde ise frezya, yasemin, zambak ve gül vardır. Misk ve sedir ile de diğer notalar eşiz bir şekilde tamamlanmıştır.

Tasarımı ile Eğlenceli Kokular

Clinique Happy kampanyalı parfümler ile sitemizden yapılan alışverişler için sizlere özel uygun teklifler sunulmaktadır. Clinique Happy, tasarım hedefi olarak kokularını farklı esanslar üzerine kurmuştur. Eğlence ve sağlık unsurunu birleştirmeyi amaçlayan marka, özellikle cilt sağlığı konusuna büyük önem vermektedir. Sağlık konusunda birçok ödülü olan marka, kokularında sağlıklı bileşenler kullanmaya dikkat eder.

Clinique Happy ucuz parfüm kapsamında başta Happy serisi olmak üzere markanın güncel bütün parfümlerini bulabilirsiniz. Alışveriş yapmak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Clinique Happy Edt 100ml Erkek Outlet Parfüm
Clinique Happy Edt 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)