DAVİDOFF OUTLET PARFÜM

Davidoff tester parfüm İsviçreli lüks aksesuar üretici olan Davidoff’un markalarından biridir. Marka, adını kurucusu olan Zino Davidoff’tan almaktadır. Davidoff, kurulduğu tarihten bu yana sofistike ve elegan ürünler çıkarmıştır. Günümüzde de konumunu bozmadan aile şirketi olarak devam etmektedir.

1984 yılında ilk parfümünü çıkaran Davidoff, ürettiği eşsiz kokular ile parfüm sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır. Özellikle çıkardığı bazı parfümler, sektör tarihinin en ikonik parfümlerinden olmuştur. Davidoff, kuruluşunda günümüze kadar 91 farklı koku üretmiş ve sektörde adından söz ettirmiştir.

Davidoff Cool Water

Davidoff outlet parfüm çeşitleri arasında Cool Water, sizlere orijinal tester ürünleri ile satılmaktadır. Cool Water, piyasaya sürüldükten satış rekorları kırmış ve günümüzde de en popüler erkek parfümleri arasında yer almaktadır.

Cool Water; narenciye, ananas, odunsu notalar ve okyanus havasının güzel kokusu ile  harmanlanmıştır. Günlük ve rahat kullanım için mükemmel bir tercih olan Cool Water ile ilkbahar ve yaz aylarında okyanus kokusu ile ferahlayabilirsiniz. 1986 yılında çıkan bu ürün sitemiz stokların yüksek oranda talep görmektedir.

Davidoff Taze Çiçekli Kokular

Davidoff uygun fiyatlı parfüm seçeneklerinde sitemiz Davidoff’un en popüler ürünlerinin tamamını bulundurmaktadır. Davidoff, kadın ve erkek kokularında klasik kokular yerine taze ve rahatlatıcı kokular tercih eder. İsviçre Alpleri’nde yetişen taze çiçekler ile okyanus kokularını birleştirmeyi çok sever.

Vanilya, zambak, gül gibi çiçekleri kullanarak ilkbahar ve yaz ayları için uygun kokular üretmektedir. Davidoff, başta Cool Water olmak üzere parfüm sektörüne damga vuran bütün ürünler taze çiçek kokularını, deniz kokuları ile harmanlamaktadır.

Davidoff İle Kalıcı Kokular

Davidoff kampanyalı parfüm çeşitleri ile sitemizde bulunan parfümler % 100 tester ürünlerdir. Tester parfümler, markaların deneme amacı ile firmalara yolladığı parfümlerdir. Tasarım ve içerik açısından kesinlikle farklılık göstermez. Fark bulunan tek nokta; orijinaline göre daha az esans yoğunluğu içermesidir.

Davidoff ucuz parfüm ile sitemizden satın alınan parfümler, kalıcı koku bırakmaktadır. Vücudun koku noktaları olan; boyun, el bilekleri gibi noktalara sıkıldığında gün boyu başka bir kullanım yapılmasına gerek kalmaz.

Davidoff Champion Edt 90ml Erkek Outlet Parfüm
Davidoff Champion Edt 90ml Erkek Tester Parfüm   ..
Davidoff Champion Energy Edt 100ml Erkek Outlet Parfüm
Davidoff Champion Energy Edt 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Davidoff Cool Water Edt 100ml Bayan Outlet Parfüm
Davidoff Cool Water Edt 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Davidoff Cool Water Edt 125ml Erkek Outlet Parfüm
Davidoff Cool Water Edt 125ml Erkek Tester Parfüm   ..
Davidoff Horizon Edt 125ml Erkek Outlet Parfüm
Davidoff Horizon Edt 125ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)