DSQUARED OUTLER PARFÜM

Dsquared tester parfüm 2002 yılında Kanadalı kardeşler Dean ve Dan Caten tarafından kurulmuştur. Sektördeki büyük markalar ile uzun yıllar çalışan ikili, 2002 yılında kendi markalarını tasarlamaya karar vermiştir. Marka; kıyafet, aksesuar ve parfüm üzerine hizmet vermektedir.

Dsquaered, ilk kokusunu 2007 yılında erkek parfümü üzerine çıkarmıştır. 2008 yılında da kadın parfümü sektörüne girerek piyasada ses getirmeyi başarmıştır. Marka, dünyaca ünlü yıldızların tercihi olması ile birlikte lüks parfüm üreticileri arasına girmiştir. Sitemiz, Dsquaered kapsamında markanın en popüler ürünlerini stoklarında bulundurmaktadır.

Dsquared Want Parfümleri

Dsquared outlet parfüm çeşitleri arasında markanın ünlenmesini ve popüler hale gelmesini sağlayan Want serisi de bulunmaktadır. Want serisi, 2002 yılında kurulan markanın parfüm temsilcisi olmuştur ve satış rekorları kırmıştır.

Dsquared2 Want, ilkbahar için taze ve baharatlı bir parfüm olarak piyasaya sürüldü. Meyveli ve bitkisel motifleri hem temiz hem de romantiktir. Sıcak ve tatlı, zencefilli üst nota, baharatlı bir ısırık ile duyuları hemen canlandırmaktadır. Neroli, canlılığı yakalar ve sulu bir portakal tadı sunar. Narenciye tatlılığı, keskin ışıltı ile kokuyu aydınlatır. Menekşe ağacı, kokuyu tabanından ısıtır, burnu ballı toprak ile yatıştırır. Gündüz veya gece için güzel olan Dsquared Want, tutku ve aşkı parfümünde yansıtmaktadır.

Bahar Esintili Kokular

Dsquared kampanyalı parfüm seçenekleri ile markanın bahar esintili kokularına sahip olabilirsiniz. Marka, parfüm üretmeye başladığı ilk günden yana bahar mevsiminin eşsiz kokularını kullanır. Bu sayede, hem kadın hem de erkekler günün her anı üzerinde bahar kokularını kıyafetlerinde taşıyabilir.

Sitemizde, özellikle klasik kokulardan sıkılan kadın ve erkeklerin farklı tercihleri için Dsquared parfümleri modern tüm unsurları ile bulunmaktadır.

Dsquared İle Kaliteli Kokular

Dsquared uygun fiyatlı parfüm kapsamında sitemizde bulunan ürünler, orijinal tester ürünlerdir. Tester parfümler, markaların kullanıcılara deneme amacı ile gönderdiği parfümlerdir. Orijinal kutuda gelir fakat tek farkı esans oranının daha düşük olmasıdır.

Dsquared ucuz parfüm çeşitleri ile sitemizde satılan parfümler, kalite kokuları içermektedir. Sitemizdeki ürünleri incelediğinizde detaylı olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Dsquared parfümleri satın almak için hemen internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.