EİSENBERG OUTLET PARFÜM

Eisenberg tester parfüm 2001 yılında Fransa’da kurulan kozmetik markalarından biridir. Marka, adını kurucusu olan Jose Eisenberg’den almaktadır. Jose Eisenberg, yıllarca farklı markalarda çalıştıktan sonra 2001 yılında kendi markasını kurmuştur. Eisenberg, Fransız markası olmanın verdiği özgüven ile Fransız parfüm anlayışını en iyi yansıtan markalar arasında gösterilmektedir.

Eisenberg, 2001 yılından günümüze kadar 27 farklı koku çıkarmıştır. Kokularında geleneksek Fransız kokularında vazgeçmeyen marka, hem günlük hem de resmi kıyafetler için ürünler üretmektedir. Sitemizde, Eisenberg parfümlerinin güncel bütün ürünleri sizlere sunulmaktadır.

Eisenberg Diabolique For Men 

Eisenberg outlet parfüm ile sitemizde Diabolique serisinin bütün ürünlerine sahip olabilirsiniz. Sitemizde, Eisenberg marka parfümler tüm boyutları ile hizmete sunulmuştur. Diabolique serisi; hassas ve zarif tasarımı ile erkeklerin önemli tercihlerin biri olmuştur.

Eisenberg Paris'ten Diabolique, en yeni parfüm keşif ve erkekler için yazlık koku seçimindeön plana çıkmaktadır. Baş notaları olan sarı mandarin ve kakule ile Diabolique, alışılmadık ve hipnotik olarak taze bir koku ile etkileyicidir. Bu zarif özün karakteri, çekim ve kuşakta canlanır. Diabolique, sizi daha fazla şey keşfetmeye davet eden ve iştah açmaya neden olan gizemliliği ile canlandıran olağanüstü bir parfümdür.

Eisenberg Back To Paris For Women

Eisenberg kampanyalı parfüm ile kadınlara özel kokuların başında olan Back to Paris, sizleri beklemektedir. Paris’e dönüş konspeti ile Paris’in romantik ve gösterişli havasını bir parfüm şişesinde bulmak mümkündür.

Üst notaları; bergamot, mandarin, kakule, pembe biber ve bademden oluşmaktadır. Vurucu noktasında ise lavanta, gül ve yasemin bulunmaktadır. Eisenberg, Back to Paris serisinde Fransız yaklaşımı olan taze çiçek kokuları vurgulamıştır.

Orijinal Tester Parfümler

Eisenberg uygun fiyatlı parfüm çeşitleri arasında sitemizde bulunan Eisenberg parfümleri % 100 tester ürünlerdir. Tester parfümler, Eisenberg tarafından müşterilere deneme amacı ile gönderilen ürünlerdir. Orijinal şişesinde ve kutusunda gönderilen parfümler, kutusu açılmadan sizlere sunulmaktadır.

Tester ürünlerin orijinallerinden tek farkı; parfüm esans yüzdesinin daha düşük olmasıdır. Eisenberg ucuz parfüm fırsatları için sitemizi tercih edebilirsiniz. Sizlere özel sunulan fiyat ve teklifler ile hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Eısenberg Parıs I Am Eau De Parfüm Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Eısenberg Parıs I Am Eau De Parfüm Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Eısenberg Parıs Jose Eau De Parfüm Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Eısenberg Parıs Jose Eau De Parfüm Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Eısenberg Parıs Jose Homme Eau De Parfüm Edp 100ml Erkek Outlet Parfüm
Eısenberg Parıs Jose Homme Eau De Parfüm Edp 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Eısenberg Parıs Love Affaır Eau De Parfüm Edp 100ml
Eısenberg Parıs Love Affaır Eau De Parfüm Edp 100ml   ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)