ERMENEGİLDO ZEGNA OUTLET PARFÜM

Ermenegildo Zegna tester parfüm 1910 yılında kurulan markanın lüks ürünlerinden biridir. Ermenegildo Zegna, kendi adını taşıyan markasını İtalya’da kurmuştur. Kuruluşunda büyük bir fabrika olan ve kıyafet üretimi yapan marka, tüm dünyada satış yapmaya başlayan ilk İtalyan markalarından biridir.

Uzun süre kıyafet üretimi yaptıktan sonra 1992 yılında kadın ver erkek parfümü üretmeye başlamıştır. Dünya çapında 500’den fazla mağazası olan marka, lüks parfüm çeşitleri kapsamında hizmet vermektedir. 1992 yılından günümüze kadar 43 farklı koku üreten markanın güncel parfümlerinin tamamı sitemizde bulunmaktadır.

Z Zegna For Men

Ermenegildo Zegna outlet parfüm çeşitleri arasında markanın en popüler serisi olan Z Zenga serisi, sizlerin hizmetine sunulmuştur. Ermenegildo Zegna, kıyafetlerinde olduğu gibi parfümlerinde de canlandırıcı kokular sunmaktadır.

Bu canlandırıcı koku, tüm gün boyunca kullanım için sağlam, büyüleyici ve mükemmel olan keskin ve etkili bir sonuç için meyveli, yeşil ve baharatlı aromaları birleştirir. Üst notalarda Sicilya bergamotu, bitkisel biberiye dalları, Yeni Gine yaban mersini ve sulu Mirabelle erikleri bulunur. Bu temiz ve ruhlu içeriklerin ardından, tozlu mavi iris, baharatlı küçük hindistan cevizi ve bir tutam beyaz biber gibi vurucu noktada daha gençleştirici elementler bulunmaktadır.

Meditterranean Neroli Perfume

Ermenegildo Zegna uygun fiyatlı parfüm kapsamında sitemizde bulunan bu seri, sizlere bahar esintisi ve canlılığı katmak için birebirdir. 2015 yılında piyasaya sürülen bu koku, markanın sadık müşterileri için mükemmel bir tercihtir.

Bergamot, limon, nane ve zencefil orta notalarda üst notalarını yatıştırır. Lavanta, selvi, ravent, biberiye, sandal ağacı ve yosun bu kolonyaya dengeli bir koku profili sağlar. Taze,  aroma günlük kullanım için uygun olsa da, bu ayırt edici, erkeksi koku özel durumlar için ideal olarak kullanılabilir.

Her Gün Kullanılan Kokular

Ermenegildo Zegna kampanyalı parfüm seçenekleri arasında sitemizde bulunan parfümler, sizler için özenle seçilmiştir. Marka, parfümlerini tasarlarken günlük kullanımı dikkate almıştır. Taze ve canlandırıcı kokular ile günün her saati ve haftanın her günü kullanılabilir.

Ermenegildo Zegna ucuz parfüm tercihleriniz için sitemizi ziyaret edebilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.