FRAPİN OUTLET PARFÜM

Frapin tester parfüm kuruluş olarak oldukça farklı bir öyküye sahiptir. Frapin ailesi, 1270 yılından beri Fransa’nın en ünlü üzüm bağı bölgelerinden birinde şarap ve konyak yetiştiriciliği yapmaktadır. Yüzyıllar boyunca üretim yapan marka, 20 kuşak temsilcisi olan Beatrice Cointreau sayesinde parfüm üretimine başlamıştır.

İlk parfümünü 2007 yılında piyasaya süren Frapin, büyük ilgi görmüş ve kendi lüks sektöründen başka bir lüks sektörüne geçiş yapmıştır. 2019 yılına kadar 14 farklı koku çıkaran marka, Fransız klasik anlayışının önemli temsilcilerinden biri olmuştur.

1270 Frapin For Men And For Women

Frapin outlet parfüm çeşitleri arasında ön plana çıkan bu seri, marka tarafından kendi tarihine saygı amacıyla üretilmiştir. Frapin’in çıkardığı ilk parfüm olan 1270 serisi, hem erkek hem de kadınlar için ortak olarak kullanılabilir.

1270 Frapin kokusu, cildinizi duygusal bir ziyafete dönüştürecek bir gurme zevkinin damıtılmasıdır. Konyak için dünyanın ünlü olduğu bir övgüdür. Şekerlenmiş portakal, kuru yemiş, kuru erik, kakao, tonka fasulyesi, kahve, asma çiçek, sonsuz çiçek, ıhlamur, biber, baharat, değerli ağaç, gaiac ağaç, beyaz bal ve vanilya notaları içerir. Bu eşsiz koku, tüm güncel çeşitleri ile sitemizde sizler için hizmete sunulmuştur.

İkonik Şişe Tasarımları

Frapin indirimli parfüm çeşitlerinin tamamı markanın kendi tarihine vurgu amacı ile klasik konyak şişesi şeklinde tasarlanmıştır. Bu tasarım; Frapin’i bütün markalardan farklı kılmaktadır. Şişe tasarımları, en az parfümün kokusu kadar dikkat çekmektedir. Müşteriler, parfüm hakkında tercih yaparken parfüm şişesinin tasarımına da özen göstemektedir.

İkonik parfüm şişesi tasarımı ile Frapin, sitemiz stoklarında orijinal tester olarak bulunmaktadır. Bu tasarımı, şişe bittikten sonra bile 1270 yılında kurulan markanın sembolü olarak saklayabilirsiniz.

Kaliteli ve Orijinal Kokular

Frapin uygun fiyatlı parfüm seçenekleri ile sitemizde satılan ürünler orijinal tester ürünlerdir. Markanın orijinal ürünleri olan tester parfümler, esans ve yoğunluk olarak az olmasına rağmen markanın eşsiz kokularını birebir yansıtmaktadır.

Frapin ucuz parfüm fırsatları ile sitemizde bulunan Frapin parfümlerini satın alabilirsiniz. Hemen incelemek ve satın almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.