FREDERİC MALLE OUTLET PARFÜM

İsmini kurucusu Frederic Malle’den alan Frederic Malle Tester Parfüm Evi, 2000 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren dünyanın en iyi parfüm üreticilerini bir araya getirerek herkese hitap eden bir çeşitlilik ile farklı kokular elde edilmesini amaçlayan marka, kurucu Frederic Malle’nin bu konuda yaptığı büyük yatırımlar ile amacını gerçekleştirmiş durumdadır. Frederic Malle’nin kendisi bir koku üreticisi değildir, ancak güzel kokulara olan düşkünlüğü onun bu alana yönelmesine sebebiyet vermiştir.

Frederic Malle Erkek Parfüm Çeşitleri

Reçine, tarçın, sandal ağacı gibi odunsu kokuların ve daha sakin çiçeksi kokuların bir araya gelişi ile elde edilen farklı karışımlar; Frederic Malle erkek parfümlerinin temelini oluşturmaktadır. Frederic Malle outler parfüm çeşitleri ile herkes için ulaşılabilir hale gelen bu muhteşem kokular, erkeğin maskülen yapısına daha huzurlu bir dokunuş yaratmaktadır. Her erkeğin kendisi için uygun bir Frederic Malle parfümü bulması mümkündür.

Frederic Malle Kadın Parfüm Çeşitleri

Kadınlar için en kıymetli aksesuar, sürdükleri güzel bir kokudur. Bunun farkındalığı ile hareket eden Frederic Malle parfüm üreticileri; Türk gülü, ahududu, tarçın gibi farklı esansları bir araya getirerek parfümü olabilecek en lüks ve keyifli hale getirmeyi başarmıştır. Frederic Malle uygun fiyatlı parfüm seçenekleri arasından kendinize en çok yakıştırdığınız kokuyu seçerek kokunuz ile girdiğiniz ortamlardaki herkesi büyüleyebilirsiniz.

Frederic Malle Unisex Parfüm Çeşitleri

Her ne kadar farklı cinsiyetler için farklı kokular kullanılması alışkanlık haline getirilmiş olsa da, farklı notalarda bir araya gelen esanslar ile her cinsiyet için kullanılabilir parfümler üretilmesi mümkündür. Bunun farkında olan Frederic Malle parfüm üreticileri, bir araya getirdikleri eşsiz aromaların uyumu ile herkese hitap etmektedirler. Bu bağlamda hem odunsu kokular hem de çiçeksi kokular bir araya getirilerek bedeninizde geçirdiği zaman ile birlikte, parfümünüz tamamen size özel bir hale gelmektedir.

Frederic Malle ucuz parfüm seçenekleri, sundukları geniş ürün skalası ve her tarzdan kokuyu seven insanlar için üretilen parfümleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Frederic Malle kampanyalı parfüm çeşitleri için internet sitemizde bulunan ürünleri inceleyerek kendinize en uygun kokuyu seçebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.