MEMO OUTLET PARFÜM

Memo tester parfümü, Afrika’nın sıcak havasını ve geleneksel dokusunu hissetmek isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmış olan oldukça başarılı parfümlerden bir tanesidir. Özellikle baharatlı yapısı ve keskin duruşuyla üzerinizde adeta tornado etkisi yaratacak olan bu parfüm, piyasaya girdiği anda tüm parfüm severlerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tam anlamıyla deri parfümü olarak adlandırılan Memo, özellikle odusunsu kokuları ve baharatın keskin tarzını seveler için oldukça ideal bir kokudur. Firmanın diğer parfümlerine kıyasla baharat ve odunsu kokuların özelliklerini ön plana çıkardığı Memo, tam anlamıyla kullanan kişilere Afrika Savanaları arasında gezintiye çıkma olanağı tanır.

Memo Parfümü Kullanımı

Kullanılmaya başladığı anda özellikle vücutla tam bir uyum sağlayan parfüm, şu ana kadar üretilmiş olan baharatlı ve odunsu tarzdaki kokuların tüm bilinmişliklerini unutturmaya adaydır. Sıra dışı bir deri parfümü olan Memo, ilk kullanımda hafiften sert ve geniz yakarcasına gelse de onu tam anlamıyla dengeleyen baharatsı bir karışıma sahiptir. Bergamot aromasının buram buram hissedildiği bu parfümde, aynı zamanda bergamota yoldaş olması için kakule de eşlik eder. Parfüm ilk sıkıldığı andan itibaren keskin kokusunu hüküm sürdürse de vakit geçtikçe keskin bergamot ve baharat kokularının hafifliği kakuleye eşlik etmeye başlıyor. Oldukça ilginç bir deneyim yaşayan Memo , kullanılmaya ilk başlandığı anda tarzınızı ve duruşunuzu çevrenizde yansıtacaktır.

Memo Parfümü Kalitesi

Oldukça kaliteli ve kalıcı olan bu parfüm, markanın en gözde parfümlerinden birisi olarak bilinmektedir. Kullanıldığı anda kendi özgün tarzını adında ortaya çıkaran Memo outlet parfümler, sardunya ve vetiver ile daha da zengin bir hale gelmiştir. Yer yer safranında ortaya çıktığı bu duruş özellikle tarzıyla ve kokusuyla dikkat çekmek isteyen kişiler için oldukça idealdir. Firmamız tarafından oldukça uygun koşullar altında satışa sunulan Memo indirimli parfüme, siz de uygun ödeme koşulları ve kampanyalarıyla ulaşabilirsiniz. Baştan çıkarıcı cazibesiyle baş döndürmek isteyen kişilerin en önemli tercihi olan bu parfüm, sizin de teninize çok yakışacaktır. Memo kampanyalı parfümlerimizden satın almak isteyen kişiler, bizlere iletişim kanallarımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirler.

Memo African Leather 75ml Unisex Outlet Parfüm
Memo African Leather 75ml Unisex Outlet Parfüm   ..
Memo French Leather 75ml Unisex Outlet Parfüm
Memo French Leather 75ml Unisex Outlet Parfüm   ..
Memo İrish Leather 75ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Memo İrish Leather 75ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Memo Kedu 75ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Memo Kedu 75ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Memo Marfa 75ml Unisex Outlet Parfüm
<h1 style="text-align: center;">Memo Marfa 75ml Unisex Outlet Parfüm</h1> <h1 styl..
Memo Paris Italian Leather 75ml Unisex Outlet Parfüm
Memo Paris Italian Leather 75ml Unisex Outlet Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)