PARFUMS DE MARLY OUTLET PARFÜM

Parfums de Marly tester parfümü, oldukça yeni olarak piyasalarda yerini almaya başlasa da kendisine sağlam bir yer kazanmış parfümlerden bir tanesidir. İlhamını bir at isminden alan parfümün, özellikle içinde yer alan zengin türevleri bu parfümün karakteristik yapısını oluşturmaktadır. Özellikle tarçin ve kırmızı meyveleri seven kişileri adeta baştan çıkaracak olan bu parfüm, aynı zamanda hafif ekşimsi dokusuyla adeta zıtlıkların uyumunu kullanan kişiye yansıtmaktadır. Özellikle soğuk kış günlerinde ve kasvetli ortamlarda dahi içinizde tam anlamıyla bir coşku uyandıracak olan bu parfüm, baharatlarla vanilyanın dengesini yansıtan ve eşi benzeri olmayan bir parfümdür.

Parfums de Marly Özellikleri

Parfums de Marly outlet parfüm ilk açılışta sizi anında kendi iç dünyasına çekerek baştan çıkarmaya hazırlar. Zengin içeriği sayesinde oldukça tatmin edici bir koku olan bu parfüm, baharatlar, vanilya ve hafif tütün kokusunu en başından kişilere hissettirerek farklı duyularınızı uyarmaya başlayacaktır. İlk kısımlarda hafif ekşimsi olarak gelen parfüm orta kısımlarında ise kendisini tütün ve vanilyanın mükemmel uyumuna bırakır. Sonrasında hafif dumanlı olarak devam eden parfümün içeriği, orta bölümlerde de aynı müthişliğini devam ettirmektedir. İyiden iyiye son kısımlarda artan vanilya kokusuna eser miktarda odunsu kokuların eşlik etmesi parfümün çarpıcı kısımlarından bir tanesi olarak parfüm severler tarafından belirtilmiştir.

Parfums de Marly Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek kalitedeki ürünleri sayesinde, tüm dünyada bir anda büyük bir hayran kitlesi kazanan parfüm, aynı zamanda zengin içeriği sayesinde kendi kalitesinden ödün vermek istemeyen kişiler için oldukça ideal bir parfümdür. İçindeki tüm kokuların intizamlı bir oranla ayarlanması parfümün aynı zamanda kalıcılığını arttıran en önemli faktörlerden birisi olarak bilinir. Firmamız tarafından müşterilerimize en uygun koşullar altından sunulan bu parfüm, tarzından vazgeçmek istemeyen kişilerin en fazla tercih ettiği parfümlerden bir tanesidir. Parfums de Marly ucuz parfüm satın almak isteyen kişiler, uzun yıllardan beridir ülkemizde parfüm alanında hizmet vermekte olan firmamızdan sipariş verebilirler. Firmamız Parfums de Marly kampanyalı parfümleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunan ve bu alanda kendisini kanıtlamış olan önemli firmalardan bir tanesidir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.