PENHALİGONS’S OUTLET PARFÜM

Penhaligon's tester parfümü, İngiliz parfüm evlerinin bir numaralı parfümlerinden birisi olarak adından sıkça söz ettiren Ppenhaligon’s hem erkekleri hem de kadınları hedef olan oldukça farklı bir yapıya sahiptir. Aşk iksiri olarak piyasada sıkça adından söz ettiren bu parfüm, nadir duyulan çiçeksi ve baharatlı kokuların bir karışımı olarak ortaya çıkmıştır. Parfüm kullanır kullanmaz kişiyi anında baştan çıkarma odaklı olsa da sonlarına doğru kazanmış olduğu yumuşak hissi adeta kullanan kişiyi bir pamuk edasıyla sarar. Ferah kokulardan vazgeçemeyen kişiler için oldukça ideal olan bu parfüm, kendisini her daim değerli hissetmek isteyenler için oldukça ideal.

Penhaligon's Haz Dünyası

Kışkırtıcı yapısıyla kullanan kişileri hazların Dünya’sına çeken bu parfüm, birden fazla karakteristik kokunun kombinasyonuyla bir araya gelmiştir. Bu sebepten dolayı daha ilk kullanmada farkını hissedeceğiniz Penhaligon’s outle parfüm, kullanan kişileri kısa süreliğine zaman yolculuğuna çıkarır adeta. Kendisini bir anda 1980 ‘li yıllarda bulan kişiler, parfümün yarattığı eşsiz auraya kendilerini kaptırarak bu yılların artemisyalı aroma kokan tavrının adeta esiri olurlar. Karanfilin ve tarçının otantik kokusunun aynı zamanda çiçeksi kokularla birleşmesi bu parfümün en fazla tanınabilir olan özelliklerinden bir tanesidir. Oldukça detaylı bir yapıya sahip olan parfüm, kendi ruhunun iç dalgalanmalarını yansıtmak isteyen tasarımcının en özgün ve önemli eserlerinden birisi olarak bilinmektedir. Erkeksi çiçeklerinde parfüm son kısımlarında damgasını vurması bu parfümün en dikkat çeken detaylarından bir tanesidir.

Penhaligon's Fiyatları

Türkiye’de parfüm deyince akla gelen ilk firmalardan olan firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu geniş ürünleri ve kaliteleri ile oldukça dikkat çekmeyi başaran nadir firmalardan bir tanesidir. Müşteri hizmetini ve memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız, aynı zamanda üstün kalitedeki ürünlerine belirlemiş olduğu fiyatlarla da oldukça fazla tercih edilmektedir. Firmamızın resmi satış sitesi üzerinden Penhaligon’s kampanyalı parfüm fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilir ürün hakkında ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz diğer hizmetlerimiz hakkında gereken tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Penhaligon's ucuz parfüm satın almak isteyenlerin ortak noktası olan firmamız aynı zamanda tamamen müşteri odaklı çalışan başarılı bir firmadır.

Penhaligon's Endymion Concentre 100ml EDP Unisex Outlet Parfüm
Penhaligon's Endymion Concentre 100ml EDP Unisex Tester Parfüm   ..
PENHALIGON'S Trade Routes Halfeti EDP 100 ml Unisex Outlet Parfüm
PENHALIGON'S Trade Routes Halfeti EDP 100 ml Unisex Tester Parfüm   ..
Penhaligon′s Paithani Trade Routes Paithani Edp 100 ml Erkek Outlet Parfüm
Penhaligon′s Paithani Trade Routes Paithani Edp 100 ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)