ROCHAS OUTLET PARFÜM

Rochas, 1925 yılında Marcel Rochas tarafından kurulan bir Fransız moda markasıdır. Başlarda küçük bir moda evi olan Rochas, şimdilerde dünyaca tanınan bir markadır. Modern kadının ruhunu anlayabilmesi ve ona uygun parçalar üretmesi, Rochas’ı bugünlere getiren özelliği olmaktadır. Moda sektöründe ilerledikten sonra 1934 yılında Rochas tester parfüm sektörüne de giriş yapmış ve yine modern kadının dokularını, kokularını kullanarak parfümlerini üretmiştir.

Kadın Ruhunu Yansıtan Rochas Parfümleri

Fransız kadınından ve geleneksel değil, modern kadın ruhundan yola çıkarak bugünlere gelmeyi başarabilmiş Rochas markası, sadece giyimde değil, kokuda da kadının ruhuna hitap etmektedir. 1934 yılından beri içinde bulunduğu parfüm sektörünü derinden etkileyen Rochas markası, bir zamanlar Femme kokusuyla sadece Fransa’nın değil, tüm dünyanın en çok satan parfüm markasıydı ve hala farklı kokularıyla bu iddiasını sürdürmektedir.

Rochas uygun fiyatlı parfüm seçeneklerimiz arasında bulabileceğiniz bir markadır ve birbirinden farklı, çekici kısacası kadını yansıtan kokularını burada bulabilirsiniz.

Rochas Erkek Parfümleri

1940’lı yıllara kadın kokularıyla damga vuran ve bununla kalmayıp bu parfümlere özel kozmetik ürünleri çıkaran Rochas, kadın parfümünden sonra etkisini erkek parfümlerinde de göstermek istemiş ve 1949 yılında ilk erkek parfümünü piyasa sürmüştür. Rochas Moustache, zamanının Fransız erkeği ve dünya erkeklerinin ruhunu, çekiciliğini ortaya çıkarmak için çıkartılmış ilk Rochas parfümüdür.

Rochas outlet parfüm seçenekleri de o yıllardan bugüne kadar gelen ve çoğalan Rochas markası parfümlerin sitemizde bulabileceğiniz seçenekleridir. Tüm dünyada etkisi hala süren ve erkek ruhunu, kadın ruhunu yansıtan bu parfümlerin tümüne sitemizden ulaşabilirsiniz.

Parfümde Dünya Markası: Rochas

Rochas, ürün yelpazesini genişlettikçe yalnızca Fransa’da değil tüm dünyada parfüm ve kozmetik alanında başarılara imza atmaya başlamıştır. Şu an ülkemiz de dahil olmak üzere dünyanın her yerinde Rochas parfümleri kadınlar ve erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Rochas kampanyalı parfüm seçeneklerini sitemizde inceleyebilir ve bu çekici, orijinal kokulara Rochas ucuz parfüm hizmetlerimizle ulaşabilirsiniz. 1936 yılından 2012 yılına kadar farklı parfüm maceraları yaşayan ve yeni kokular üreten bu markanın tüm kokularına sitemiz üzerinden ulaşabilmeniz mümkündür.

Rochas Man Edt 100 ml Erkek Outlet Parfüm
Rochas Man Edt 100 ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)