SALVATORE FERRAGAMO OUTLET PARFÜM

Salvatore Ferragamo, dünyaca ünlü İtalyan moda tasarımcısı Ferragamo’nun kendi adını verdiği markasıdır. 1920’lerde çok sayıda Hollywood yıldızıyla çalışan Salvatore Ferragamo, modadaki yükselişini o zamanlarda yaşamaya başlamış ve bugünlere dek de bu popülerliğini sürdürmeyi başarmıştır. Giyim sektörünün yanı sıra Salvatore Ferragamo tester parfüm alanında da kendini gösteren bir markadır.

Hollywood Starlarından Günümüze Salvatore Ferragamo

1920’lerde popülerliği dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarıyla çalışmasıyla başlayan Ferragamo, o zamanlar yalnızca kıyafetler üreten bir modacıydı. Sofistike tarzı, modadaki yenilikleri ve İtalyan esintileri daha sonra parfümlerinde de kendini göstermeye başladı. Salvatore Ferragamo kampanyalı parfüm ve kozmetik ürünleriyle tüm dünyada yeni bir dönem başlattı ve farklı dokularda kokular yarattı.

Hem kadın hem de erkek parfümleriyle büyük ilgi çeken Salvatore Ferragamo, parfümlerini yaratırken kadın ve erkek modasından, tarzından ilham almıştır. Oldukça farklı ve güzel kokulara sahip Salvatore Ferragamo indirimli parfüm seçeneklerini inceleyerek bu parfümleri keşfedebilir ve size uygun parfümü bulabilirsiniz.

Salvatore Ferragamo’nun Kadını İlham Alınan Kokuları

Salvatore Ferragamo outlet parfüm seçenekleri arasında farklı tarzda şişeleri ve değişik kokularıyla kadın kokularını inceleyebilirsiniz. Hem koku hem de tarz itibariyle daha çok genç kızlara, genç kadınlara hitap eden Salvatore Ferragamo, aksesuarlarında olduğu gibi kadın parfümü şişelerinde de ikonik semboller, değişik figürlerden yararlanmaktadır.

Hem zarafeti hem cazibe, hem sofistike, hangi tarzda koku ararsanız arayın bir arada ya da ayrı ayrı bu markada bulabilirsiniz. Salvatore Ferragamo, parfümlerinde İtalyan kadının zarafetini ve şehvetini yansıtmaktadır.

Salvatore Ferragamo Erkek Parfümleri

Salvatore Ferragamo ucuz parfüm seçenekleri firmamızda erkekler için de bulunmaktadır. Daima klas ve tarz sahibi İtalyan erkeklerinden ilham alınarak üretilen bu parfümler, kokusu itibariyle genç ve stil sahibi erkekler için uygun görülmektedir. Farklı parfüm seçenekleri ve birbirinden farklı parfüm şişeleriyle Salvatore Ferragamo’nun aradığınız tüm parfümlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Orijinal kokusu ve tarzıyla birlikte burada bulunan parfümler outlet özelliği taşımakta olup, orijinal fiyatından daha ucuza sizler için sunulmaktadır. Değişen tek şey fiyatıdır, kokusu aynı kalitede sizlere sunulur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.