SERGE LUTENS OUTLET PARFÜM

Dünyanın en ünlü parfüm markalarından biri olan Serge Lutens, gerçek bir parfüm sanatçısı olan ve markanın kurucusu olan Serge Lutens’in ismini almıştır. Serge Lutens tester parfüm tasarlarken kimsenin etkisinde kalmamış ve piyasada olan klasik kokulardan uzak durmuştur. Gerçek bir sanatçı olan Lutens, parfümleri tamamen farklı, yenilikçi ve bağımsız bir şekilde tasarlamıştır. İşte bu yüzden onun tasarladığı parfümler geçmişten günümüze kadar bir efsane olarak gelmiştir ve en sevilen, en farklı, en orijinal parfümler olmuştur.

Geçmişten Günümüze Serge Lutens Parfümleri

Serge Lutens kendi modasını kendi yaratmış bir parfümcüdür. Alışılagelmiş, her markada olan kokulardan her zaman uzak durmuş ve parfüm tutkusunu yeniliklerle sunmuştur. Gerçek bir parfüm sanatçısı olan Lutens, parfümde mükemmelliği arayarak hayal eder ve hayalini şişeler. Serge Lutens parfümlerinin en büyük özelliği unisex olmasıdır. Bu parfümler hem erkeklerin hem de kadınların kullanabileceği harika kokulara sahiptir.

Serge Lutens uygun fiyatlı parfüm hizmeti sunduğumuz bu sayfamızda, ünlü parfümcü Serge Lutens’in tüm parfümlerini bulabilir, siz de parfüm rüyasında bu kokularla kendinizi kaybedebilirsiniz.

Parfümlerde Fas’ın Otantik Dokusu

Serge Lutens, 1967 yılında ilk kez Fas’a gitmiş ve oraya hayran kalmıştır. Bu hayranlık onda bir şeyler uyandırmış ve parfümlerini bugünden sonra Fas’ın otantik yapısını örnek alarak tasarlamaya başlamıştır. 1974 yılında Fas tutkusuna yenik düşen Lutens orada yaşamaya başlamış ve yaşamını orada sürdürmeye karar vermiştir.

Serge Lutens parfümlerinde her zaman oryantal ve mistik bir hava bulunmaktadır. Bu oryantal doku da Fas’tan gelmektedir. Serge Lutens outlet parfüm seçenekleri arasında bu mistik kokulu parfümleri bulabilir, tarzınızı parfümünüzle yansıtabilirsiniz.

Serge Lutens Parfümleri ve Tasarımı

Serge Lutens kampanyalı parfüm seçenekleri, markanın tüm parfümlerini kapsamaktadır. Serge Lutens ucuz parfüm arıyorsanız ve bu orijinal kokuyu daima yanınızda taşımak istiyorsanız bu parfümleri inceleyebilirsiniz.

Serge Lutens, parfüm şişelerinde abartıdan kaçınmaktadır. Kolay taşınabilecek, sade tasarımlara sahiptir. Çünkü parfümün sahip olduğu koku tüm güzelliklerini anlatmaya yeterdir, şişeyle süslenmesine gerek yoktur. Bu markanın kendine ait özel bir duruşudur ayrıca parfümlerin unisex olması da şişelerin sadeliğinin bir sebebidir.

Serge Lutens Ambre Sultan 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Serge Lutens Ambre Sultan 100ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Serge Lutens Datura Noir 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Serge Lutens Datura Noir 100ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Serge Lutens Nuit de cellophane 100ml Edp Unisex Outlet Parfüm
Serge Lutens Nuit de cellophane 100ml Edp Unisex Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)