SHAİK OUTLET PARFÜM

Shaik, Arap kökenli bir parfüm tasarımcısıdır ve marka tasarımcının adını taşımaktadır. Shaik tester parfüm markası, oldukça prestijli ve lüks bir parfüm markasıdır. Tüm dünyada bilinen bu markanın parfümleri bulunması zordur ve parfümler oldukça pahalıdır. Shaik uygun fiyatlı parfüm arıyor ve bu mucizevi kokuya ulaşmak istiyorsanız sitemizdeki Shaik markalı parfümleri inceleyebilirsiniz.

Doğu İle Batının Parfümde Buluşması: Shaik

Shaik kampanyalı parfüm ürünlerimiz sayesinde sizde Arap çölünden buralara gelen bu inanılmaz kalıcı, farklı esanslı ve ultra lüks parfümlere ulaşabilirsiniz. Shaik, parfümlerinde lüksü, kaliteyi ve çekiciliği birleştiren bir tasarımcıdır ve parfümlerinin fiyatlarından da ne kadar yükseklere hitap etmek istediği anlaşılmaktadır.

Tutkulu ve ilgi çekmeyi seven tasarımcı Shaik, bu duygusunu parfümlerine de yansıtmaktadır. Tüm parfümlerinde seçtiği aromalarla doğu ile batıdaki zıtlıkları kullanır ve bu zıtlıkları birleştirerek kokularını yaratır.

Parfümde Yeni ve Kalıcı Bir İmza: Shaik

Shaik, 2007 yılında parfüm sektörüne girmiştir. Shaik outlet parfüm seçenekleri, 2007’den beri tasarladığı tüm ürünlerle listelerimizde bulunmaktadır. Henüz çok fazla parfümü bulunmayan bu markanın tüm ürünleri farklı aromalara sahip ve farklı duygular uyandıran etkide parfümlerdir.

Shaik, hem kadın hem de erkekler için parfüm üreten bir markadır. Hem kadın parfümlerinde hem de erkek parfümlerinde çok sayıda nadir bulunan çiçek, öz, yağ ve aroma kullanılmaktadır. Her tende farklı duygular uyandıran bu kokular, parfümün sahibine göre özelleşmektedir.

Nadir Bulunan Shaik Kokuları

Shaik ucuz parfüm seçeneklerimiz, tüm dünyada nadir bulunan Shaik kokularını içermektedir. Markanın farkı da burada bulunmaktadır. Tek bir parfümünde 135 adet nadir bulunan aroma bulunmaktadır. Farklı notaların birleşmesiyle koklayanda farklı etkiler yaran bu aromalar, dünyanın her yerinden getirilen nadir içeriklerdir.

Parfümlerin yarattığı duygular ve koku aşamaları da farklılık göstermektedir. Örneğin koku ilk başta buruna tuzlu amber olarak gelirken daha sonra bu koku baharatlı gelebiliyor ve daha sonra da gül kokusu alınabiliyor. Her aşamasında birbirinden farklı kokular ve beraberinde birbirinden farklı duygular getiriyor. Bu nadir bulunan kokulara kavuşmak isterseniz Shaik indirimli parfüm seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Chic Shaik Gold 100ml Bayan Outlet Parfüm
Chic Shaik Gold 100ml Bayan Tester Parfüm Shaik, çölün gizemli bir prensidir, muhteşem ve güçlü, ..
Chic Shaik Gold Edp 100ml Erkek Outlet Parfüm
Chic Shaik Gold Edp 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Chic Shaik No 30 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Chic Shaik No 30 100ml Edp Bayan Tester Parfüm Arap ülkelerinin egzotik kokularını, Batı kokuları..
Chic Shaik No:33 100ml Bayan Outlet Parfüm
Chic Shaik No:33 100ml Bayan Tester Parfüm Arap Dünyası’nın egzotik kokularını, kadınlar ile bulu..
Chic Shaik No:70 100ml Edp Erkek Outlet Parfüm
Chic Shaik No:70 100ml Edp Erkek Tester Parfüm   ..
Chic Shaik No:77 Edp Erkek Outlet Parfüm
Chic Shaik No:77 Edp Erkek Tester Parfüm   ..
Chic Shaik Opulent No:70 Edp 100ml Erkek Outlet Parfüm
Chic Shaik Opulent No:70 Edp 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)