TRUSSARDİ OUTLET PARFÜM

Trussardi, kökeni yüzyıldan uzun olan bir ailedir ve bu aile ilk olarak çanta ve giyim ürünleriyle piyasaya girmiştir. Özellikle kadın giyim ürünleri, markayı döneminde küresel başarıya ulaştırmıştır. 1990’ların başında Trussardi tester parfüm üretmeye başlamıştır ve markasına bir yenilik olarak farklı parfümler sunmuştur. Trussardi parfümlerinin çeşitlerini arttırarak günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür. Trussardi uygun fiyatlı parfüm çeşitlerini firmamızın internet sitesinde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Yüzyıllık Marka Başarısı İle Trussardi

1911 yılında, minik bir fabrikada eldiven üretimi yapan, daha sonra çanta ve valiz üretimine başlayan Trussardi markası, zaman geçtikçe üretim yelpazesini arttırmış ve bugün giyim, saat, çanta ve parfüm gibi ürünler üretmektedir. Trussardi indirimli parfüm seçenekleri, bu ürünler arasında sizlere firmamızın sunduğu ürünlerdir.

Trussardi parfümleri hem kadın hem de erkekler için 90’larda üretime çıkmış ve bugünlere kadar aynı kalite ve güzellikle gelmiştir. Günlük kullanım için tercih edilebilecek bu kokular her tene uygun olan parfümlerdir.

Trussardi Kadın Parfümleri

Trussardi outlet parfüm seçeneklerimiz arasında kadın parfümleri bulunmaktadır. Trussardi parfümleri her yerde kolay bulunamamaktadır fakat bizim mağazamızda Trussardi’nin en güzel kokularını bulabilirsiniz. Yaz aylarında ya da kış aylarında gece gündüz kullanabileceğiniz Trussardi kokuları sitemizde bulunmaktadır.

Trussardi’nin bayanlar için özel olarak tasarlanan ve üretilen kokularının ilk ve en ünlü olanı ‘Donna’ kokusu alt notalarında vanilya ve sandal ağacı özleriyle, orta notalarında yasemin, lotus ve portakal çiçeği özleriyle ve üst notalarında daha meyveli notalarla hizmet veren bir kokudur. Trussardi’nin tüm parfümleri tüm tenlerde uyum sağlayabilecek ve yaz kış kullanılabilecek kokulardır.

Trussardi Erkek Parfümleri

Trussardi’nin erkekler için hem parfüm hem de deodorantları bulunmaktadır. Bu markanın tüm parfümleri bütün tenler için uygundur. Hem yaz hem de kış kokuları bulunan Trussardi ucuz parfüm çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Trussardi markasında erkek parfüm çeşitleri kadınlardan daha fazladır. Parfümlerinin genel olarak şişelerinin tasarımları aynıdır, yalnızca renkleri farklıdır. Genel olarak parfümleri odunsu kokulu, kadife dokunuşlu, konyak akorlu, amber özlü ve genellikle baharatlı kokulardır. Her zevke uygun erkek parfümü Trussardi markasında bulunmaktadır.

Trusardi Donna White Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Trussardi Donna White Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Trussardi Uomo Black Edp 100ml Erkek Outlet Parfüm
Trussardi Uomo Black Edp 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)