V CANTO OUTLET PARFÜM

V Canto markası, 700 seneyi aşkın süredir İtalya’da eski bir kale olan Castello di Gradara yakınlarında yaşayan Terenzi ailesi tarafından yaratılmış bir markadır. Terenzi ailesi, V Canto koleksiyonunu Dante’nin İlahi Komedyasından esinlenerek yaratmıştır. Dünya üzerinde bulunan en büyük aşk öyküsünden esinlenen V Canto tester parfüm markası, kullananları büyük bir aşk öyküsüne davet ediyor. V Canto indirimli parfüm seçeneklerini bulabileceğiniz online mağazamızda bu aşk iksirinin tüm çeşitlerini bulabilir ve satın alabilirsiniz.

V Canto’nun Aşk İksirleri

V Canto, Terenzi ailesinin dünyanın en önemli aşk hikayesinden esinlenerek oluşturduğu bir koleksiyondur. Markanın tasarladığı tüm parfümler farklı ve birbirinden özel aşk hikayelerini anlatmaktadır ve hepsi bu aşk hikayelerinden esinlenerek oluşturulmuştur. Parfümlerin kokusu ve notaları da kişilerde farklı duygular uyandırmaktadır. V Canto kampanyalı parfüm ürünleri internet sitemizden satın alabileceğiniz ve her kullanışta o aşk hikayelerini içinize çekebileceğiniz parfümlerdir.

V Canto Parfümlerinin Hikayeleri

V Canto outlet parfüm ürünlerinin her birinin birbirinden farklı ve özel hikayeleri bulunmaktadır. Markanın 4 adet parfümü bulunur ve bu parfümlerin tümü sitemizde bulunmaktadır. Tüm bu parfümleri hikayeleriyle bilip, kullandıkça daha güzel hissettirecektir.

Cicuta, hipnotize edici etkisi bulunan bir parfümdür. Bu parfüm kullanıldığında erkeklerin kalbini ve zihnini etkiler ve onları adeta kokusuyla hipnotize eder. Lucrethia parfümü sıkıldığı zaman insanları kendine hayran bırakan, bilgili, güzel ve olağanüstü bir kadını anlatmayı amaçlayarak tasarlanmıştır. Mangdragola kokusu, afrodizyak etkiye sahip bir kokudur ve şehvet uyandırır. Arsenico kokusu da isminden anlaşıldığı üzere arsenik zehrinin öldüren güzelliğinden ilham alınarak yaratılmıştır.

V Canto’nun Muhteşem Güzellikteki Parfümleri

V Canto ucuz parfüm ürünlerimiz arasında bulunan ve hikayeleriyle beraber kadınların kendi etkilerini arttırabilecekleri parfümlerdir. Hikayesini en çok beğendiğiniz ve aroması size en uygun V Canto parfümünü internet mağazamızda bulabilir ve satın alabilirsiniz. Bu parfümler, kadınların gücünü ve güzelliğini kokularıyla yansıtmalarını hedeflemektedir. Bir kokunun insanlar üzerinde bırakabileceği en mükemmel etkiyi kanıtlamaktadır. 4 farklı hikayenin hepsinde de asıl olan kadının gücü, güzelliği ve kokusuyla yansıtabileceği etkisidir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.