VALENTİNO OUTLET PARFÜM

Valentino markası, dünyaca ünlü modacı Valentino Garavani’nin kendi adını taşıyan markasıdır. Valentino markası, dünyanın her yerinde en beğenilen ve en büyük olan giyim markalarından biridir. Oldukça lüks ve pahalı olan bu markanın gözlükleri, ayakkabıları, elbiseleri ve kozmetik ürünleri her zaman dikkat çekmektedir. Valentino tester parfüm de üreten bir markadır ve hem kadın hem de erkek parfümleri tüm dünyada tercih edilmektedir. Bu ünlü ve popüler Valentino indirimli parfüm çeşitlerini bizim sayfamızda da bulabilmeniz mümkündür.

Parfümlerde Valentino Garavani İmzası

Valentino Garavani, 1959 yılında Paris’te küçük bir moda evi açarak moda hayatına atılmıştır. Başarılı ve oldukça yetenekli bir modacı olan Garavani, çok geçmeden 1960 yılında ticaret hayatına atılmış ve kendisini göstermeye başlamıştır.

Valentino Garavani tarzıyla ve tasarımlarıyla her zaman ilgi çeken bir tasarımcı olmuştur. Örneğin kırmızı kıyafetleriyle her zaman kendini göstermiştir. Kıyafetteki bu iddiası parfümlerinde de devam eden Valentino hem günlük hem de gecelik birçok parfüm çeşidine sahiptir.  Valentino kampanyalı parfüm çeşitlerini internet mağazamızda bulabilir ve size uygun notalara sahip parfümü satın alabilirsiniz.

Valentino’dan Kadınların Ruhunu Yansıtan Parfümler

Tüm dünya kadınlarının moda denildiği zaman aklına gelen Valentino markası, etkisini parfümlerinde de sürdürmektedir. Valentino outlet parfüm ürünlerimizde de göreceğiniz gibi bu markanın onlarca farklı parfüm çeşidi bulunmaktadır. Parfümlerinin yanı sıra parfüm şişelerinde de oldukça şık tasarımları olan Valentino markası, kadınlara özel tasarımlarında genellikle pembe rengini ve çiçek desenlerini seçmektedir.

Valentino kadın parfümleri genel itibariyle güzel ve çekici bir koku olma özelliği taşımaktadır. Kendinden emin olan ve güzelliğinin farkında olan kadınların kokusu olan Valentino parfümleri, gül, vanilya, çiçek kokuları ve çeşitli hafif baharatlar içermektedir.

Valentino Erkek Parfümleri

Valentino ucuz parfüm seçenekleri arasında erkek parfümleri de yerini almaktadır. Şık tasarımları ve erkeksi kokularıyla Valentino’nun erkek parfümleri de çekici bir koku olma özelliği taşımaktadır. Odunsu, baharatlı ve aromatik yağlarla notaları oluşturulmuş Valentino erkek parfümleri, tüm üst, alt ve orta notalarında tam bir İtalyan erkeği havasını yansıtmaktadır ve kokusuyla herkesi etkilemek isteyen erkeklere özel kokulardır.

Valentino Donna Valentino 100ml Edp Bayan Outlet Parfüm
Valentino Donna Valentino 100ml Edp Bayan Tester Parfüm Dünya’da en sevilen markalardan biri olan..
Valentino Rock'n Rose Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Valentino Rock'n Rose Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Valentino Uomo EDT 100ml Erkek Outlet Parfüm
Valentino Uomo EDT 100ml Erkek Tester Parfüm   ..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)