VİKTOR ROLF OUTLET PARFÜM

Viktor Rolf, Hollanda vatandaşı 2 tasarımcı arkadaşın kurduğu bir markadır. Viktor Horsting ve Rolf Snoeren arkadaşlar 1922 yılında markalarını kurmuşlardır. Öncelikle küçük bir modaevi olarak başlayan markaları, daha sonra farklı tasarımları ve olağandışı defileleriyle isimlerini duyurmuşlardır. Çok farklı defileler yapan Viktor ve Rolf, her tasarımını, her defilesini çağın standartlarının üstünde yapmıştır. Viktor Rolf tester parfüm konusunda da yine aynı şekilde farklı havalar ve farklı notalarla çalışmış, farkını parfümlerinde de göstermiştir.

Viktor & Rolf’ün Özel Parfümleri

Viktor Rolf detayları çok seven ve detaylar üzerinde çalışan bir markadır. Parfümlerinde de işleyeceği her bir notayı özel olarak seçer ve ona göre tasarlar. Özel, farklı ve alışılmamış şeyler yapmayı seven Viktor Rolf, parfümlerini de bu şekilde üretmektedir. Viktor Rolf kampanyalı parfüm seçeneklerimizi incelediğiniz zaman dediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Yenilikleri seven Viktor Rolf markasının kullandığı notalar genellikle daha baharatlı ve aromalı kokulardır. Bazı insanlara ağır gelebilen bu kokular, sevenler için ise bağımlılık yaratmaktadır. Siz de bu tarz kokuları seviyorsanız Viktor Rolf uygun fiyatlı parfüm seçeneklerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Viktor & Rolf Kadın Parfümleri

Kadın kokusunda da giyim ürünleri kadar iddialı olan Viktor Rolf markasının birbirinden çarpıcı kokusu bulunmaktadır. Viktor Rolf outlet parfüm seçenekleri arasında hem çiçeksi kokular hem de baharatımsı kokular bulunmaktadır. Birçok koleksiyonu bulunan Viktor & Rolf’ün Couture koleksiyonundaki tüm parfümler de sitemizde bulunmaktadır.

Viktor & Rolf kadın parfümleri yasemin çiçeği özü, misk kokular, baharatlı kokular ve nadir çiçek kokuları içermektedir.

Viktor & Rolf Erkek Parfümleri

Viktor Rolf ucuz parfüm seçeneklerini bulabileceğiniz internet sitemizde erkek parfümleri de çeşitlilik göstermektedir. Baharatlı kokularıyla ünlü olan Viktor Rolf’un en ünlü kokusu Spicebomb kokusudur ve bu koku tüm dünyada en çok satan kokusudur. Erkeklerde etkileyici bir hava taşıyan ve gittiği her yere cazibesini taşımak isteyenlere özel bir koku olan bu kokunun yanı sıra yine baharatlı ve daha soft erkek parfümü seçenekleri de bu sitede bulunmaktadır. Sizler de baharatlı parfüm seviyorsanız sitemizden bu kokuya ulaşabilirsiniz.

Viktor Rolf Bon Bon Edp 90ml Bayan Outlet Parfüm
Viktor Rolf Bon Bon Edp 90ml Bayan Tester Parfüm   ..
Viktor Rolf FlowerBomb Edp 100ml Bayan Outlet Parfüm
Viktor Rolf FlowerBomb Edp 100ml Bayan Tester Parfüm   ..
Viktor Rolf SpiceBomb Edt 90ml Erkek Outlet Parfüm
Viktor Rolf SpiceBomb Edt 90ml Erkek Tester Parfüm   ..
Viktor Rolf SpiceBomb Extreme Edt 90ml Erkek Outlet Parfüm
Viktor Rolf SpiceBomb Extreme Edt 90ml Erkek Tester Parfüm   ..
Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar 100ml Edp Intense Bayan Outlet Parfüm
Viktor&Rolf Flowerbomb Nectar 100ml Edp Intense Bayan Tester Parfüm Bayan tester parfüm seçen..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)