XERJOFF OUTLET PARFÜM

Xerjoff markası, 2003 yılında İtalya’da kurulmuş bir parfüm markasıdır. Tamamen parfüm sanatıyla ilgilenen niş parfüm markası Xerjoff kendisini lüks kokulara adamıştır. Xerjoff tester parfüm markası yalnızca bir parfüm değil, insanlara bir evren sunmaktadır. Doğadan gelen çeşitli dokularla parfümlerini yaratan marka İtalyan ustalığını ve Fransız bilgi birikimini birleştirerek farklı parfümler yaratmaktadır. Xerjoff kampanyalı parfüm ürünlerimizde bu farklı ve olağanüstü kokuları keşfetme şansı bulursunuz.

Doğadan Gelen Parfüm Lüksü

Xerjoff, Sergio Momo tarafından kurulan ve doğasında lüksü taşıyan bir parfüm markasıdır. Tamamen doğal dünyadan içeriklere sahip olan bu marka lüksü doğal olarak parfümlerinde kullanmaktadır. Marka, Grasse’ın parfüm yaratıcılarının ve ustalarının birikimlerini doğada bulunan hammaddelerle birleştirir ve ortaya benzersiz güzellikte kokular çıkar. Bu doğal hammaddeler İtalyan birikimleriyle ve işçilikleriyle harmanlanınca Xerjoff’un kalıcı ve etkileyici kokuları meydana gelmektedir.

Xerjoff uygun fiyatlı parfüm olarak online mağazamızda bulabileceğiniz ve kalıcı kokusunun etkisinden çıkamayacağınız bir parfümdür. Doğal esintileri teninizde hissetmek için bu parfümü kullanabilirsiniz.

Xerjoff Parfümlerinin Gizemli Evreni

Xerjoff outlet parfüm ürünleri, sizlere farklı hikayeleriyle birlikte sunulmaktadır. Bu markanın tüm parfümlerinin farklı hikayeleri bulunmaktadır ve içerisindeki her bir koku sizi bu büyülü, gizemli evrene çeker. Kısaca hikayelerinden örnekler verecek olursak, mesela XJ Shooting Stars parfümü 1947’de Rusya’da meydana gelen meteor yağmurundan esinlenerek ortaya çıkarılmış bir parfümdür. O parlaklık bu parfüme konu olmaktadır. XJ Oud Stars parfümü gibi birçok parfümün ismi de ayrıca İbn-i Battuta’nın yazdığı seyahatnameden alıntıdır.

Xerjoff’un Büyülü Kokuları

Xerjoff ucuz parfüm seçeneklerimiz arasında bulabileceğiniz kokusu en etkili parfüm markalarından biridir. Her bir parfümün farklı bir hikayesi ve bu parfümlerin hikayelerine göre doğal esansları bulunmaktadır. Odunsu kokular, çiçeksi kokular ve çeşitli aromalara sahip bu kokular her tene uyum sağlar, gece ve gündüz kullanılabilir.

Xerjoff her bir parfümüne farklı anlamlar yüklemekte, parfümlerin içeriği gibi şişelerini de büyük bir ustalıkla işlemektedir. Kuvars taşı, murano ve bunlar gibi önemli ve lüks materyallerden oyulan heykel şekilli şişeleriyle sevenlerine sunulan bu parfümlerinin bazılarının kapakları altındandır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.