ZADİG VOLTAİRE OUTLET PARFÜM

Zadig & Voltaire, 1997 yılında kurulmuş olan bir Fransız markasıdır. Giyim konusunda büyük yankılar uyandıran bu marka, son yıllarda Zadig & Voltaire tester parfüm seçenekleriyle de adını duyurmaya devam etmektedir. Rock tarzını benimseyen, tasarımlarında kuru kafa türü şekilleri tercih eden bu marka, özgür ruhlu kadın ve erkeklerin markasıdır. Parfümleri de aynı şekilde kendine özgü kokulara sahip, tene yakışan, tutkulu ve kalıcı kokulardır. Zadig & Voltaire uygun fiyatlı parfüm arayanlara ve içindeki çılgını ortaya çıkarmak isteyenlere sitemizde sunulan parfüm markalarından biridir.

Geçmişten Günümüze Parfümde Zadig & Voltaire İmzası

Lacoste’un ortaklarından Thierry Gillier 1997 yılında ünlü düşünür Voltaire’den ilham alarak giyim markasını oluşturdu. Zadig ismi de yine aynı şekilde Voltaire’in kitabından esinlenerek alındı ve sonunda Zadig & Voltaire markası ortaya çıktı. Başta giyimle piyasaya atılan bu marka 2009 yılında ilk parfümünü ortaya çıkardı. Markanın en ünlü erkek parfümü ‘This is Him’ ve en popüler kadın parfümü ‘This is Her’ parfümüdür. Bu iki parfümde kadının ve erkeğin doğasını yansıtmaktadır.

Zadig & Voltaire’den Kadın Parfümleri

Zadig & Voltaire kampanyalı parfüm ürünleri arasında en çok tercih edilenler bayan kokularıdır. Oldukça sadece tasarımlı, asıl büyüyü dışında değil kokusunda sınan bu marka, dışarıdan özenmeyen, abartmayan fakat içinde cesur ve tutkulu kadınları sembolize eder. Son çıkardığı parfümlerinden biri olan ‘This is Her’ parfümü tam da bunu anlatmaktadır. Dinamik bir beden, dikkat çeken bir güzellik ve cesaret. Bu parfümde markanın kadında gördüğü şeyler bunlardır ve bunun kokusunu yansıtır. Bu parfümde kremşanti, vanilya, sandal ağacı ve yasemin gibi soft ana maddeler bulunmaktadır ve ferah koku tende uzun süre kalıcıdır. Zadig & Voltaire outlet parfüm ürünleri bu soft ve çekici kokuları içermektedir.

Zadig & Voltaire Erkek Parfümleri

Zadig & Voltaire ucuz parfüm seçeneklerini erkek parfümlerinde de sunmaktayız. ‘This is Him’ bu markanın tüm dünyada en çok satan parfümüdür. ‘Rock’ havasını tasarımlarında taşıyan bu marka, parfümlerinde de aynı rocker havayı yansıtmak istemektedir. Erkek parfümlerinde ‘siyah, güçlü, ser ve centilmen bir rocker’ havası yakalamayı istediklerini belirtirler. Parfüm bu karanlığı kokusunda çekici bir şekilde yansıtmaktadır. Vanilya, çikolata ve tütsü gibi kokular parfümü ilk kokladığınızda burnunuza gelecek kokulardır. Çekici bir koku istiyorsanız, Zadig & Voltaire’in kokularını tercih edebilirsiniz.

Bu kategoride ürün bulunamadı.